Czy Polacy korzystają z internetu masowo?

internet

Wedle badań organizowanych kilka miesięcy temu z internetu w Polsce korzysta 17 mln klientów. To ogromny skok cywilizacyjny w stosunku do lat wcześniejszych. Nieustannie logują się nowi internauci, powstają szybkie połączenia sieciowe oraz firmy proponują atrakcyjne pakiety. Czy internet zrewolucjonizował świat?

Wielu internautów to osoby młode, w wieku szkolnym lub dopiero po zakończeniu edukacji, przebywają w większych miejscowościach. Z sieci korzystają w zasadzie codziennie, zwykle w celach rozrywkowych. Internet od jakiegoś czasu cieszy się zainteresowaniem również wśród osób dorosłych, a czasem w podeszłym wieku.

Są niestety miejsca, w których podłączenie sieci jest kosztowne, a bezprzewodowy internet nie ma zasięgu. Dobrze nastraja fakt, że anteny} są wciąż modernizowane i dopasowywane do potrzeb klientów.

Rząd planował zapewnienie dostępu do internetu wszystkim Polakom. Przez jakich czas reklamowano ideę wprowadzenia bezpłatnego połączenia sieciowego dla wszystkich, ale oferta została szybko wycofana.

red. Justyna Błahut
biznespodatki.pl
Jeszcze nie ma komentarzy

Dodaj go pierwszy!