Leasing jako sposób finansowania przedsiębiorstw

1

Właściciele firm doskonale zdają sobie sprawę z tego jak wiele przeciwności należy pokonać, aby osiągnąć sukces.

Efekt ten zależy nie tylko od pomysłu lecz także posiadanych funduszy. Przedsiębiorstwo do efektywnego rozwoju potrzebuje ciągłych inwestycji oraz zakupu środków trwałych. Bez tego nie jest w stanie stać się atrakcyjne dla potencjalnych odbiorców. Budżet, którym dysponuje spółka, szczególnie na etapie początkowym może okazać się niewystarczający. Wówczas nie chcąc tracić szans na satysfakcjonujące zyski w przyszłości należy wesprzeć się formami finansowania ze strony instytucji zewnętrznych. Na rynku dostępnych jest wiele różnorodnych propozycji, spośród których przedsiębiorcy są w stanie dobrać coś dla branży swojego przedsiębiorstwa.

Dużym zainteresowaniem w ostatnim czasie cieszy się leasing. Samochód w wielu dziedzinach jest niezbędny i pozwala na prawidłowe funkcjonowanie spółki. Nie każdy właściciel posiada jednak pieniądze na zakup tego środka trwałego bądź jest zmuszony często zmieniać auto. W takiej sytuacji oferta ta okazuje się najrozsądniejsza. Leasing umożliwia korzystanie bez ograniczeń z produktu, przy zastrzeżeniu, że nie staje się on własnością odbiorcy. Zobowiązanie realizuje się wyłącznie w oparciu o wpłatę początkową oraz regularnie opłacane składki. Po ukończeniu umowy petent ma szansę wykupić samochód w niższej cenie bądź zrezygnować.

Firma CLS działa na potrzeby osób, które nie posiadają stosownej wiedzy w zakresie metod finansowania. Wykwalifikowani pracownicy zajmują się całym procesem rozpoczynając od kalkulacji leasingu, przez przekaz informacji, kończąc na wyborze ubezpieczenia. Klient zyskuje, dzięki temu czas na prowadzenie działalności, a także pewność podjęcia korzystnej, satysfakcjonującej go decyzji. Specjaliści świadczą usługi w 5 miastach – Wrocławiu, Krakowie, Warszawie, Bydgoszczy oraz Opolu. Istnieje również możliwość skorzystania z porad za pośrednictwem strony internetowej. Umieszczono na niej także wygodny kalkulator rat leasingowych, który po uzupełnieniu kilku danych oblicza kwotę składki.
Jeszcze nie ma komentarzy

Dodaj go pierwszy!