Sportowe sneakersy na wiosnę

wjcc2010.pl

Kiedy wraca upragniona wiosna, można przekopać wreszcie szafę w poszukiwaniu lżejszego obuwa sportowego, ale trzeba będzie wyciągnąć także coś, z czym te buty zestawimy. Możliwości jest oczywiście całkiem sporo. W końcu wiosna to zupełna zmiana paradygmatu. Robi się ciepło, wyciągamy lżejsze ubrania, przepraszamy się z rowerem i częściej wychodzimy na spacery. Znowu w naszym życiu ważne jest świeże powietrze. Nie jest oczywiście jeszcze aż tak całkiem różowo, ponieważ kiedy będziemy rano wychodzić do pracy, często zaatakuje nas chłód. Trzeba się na niego odpowiednio przygotować, ale elementem tego przygotowania może już być obuwie sportowe. W szczególności sneakersy, ponieważ kolorowe warianty tego obuwia stają się obecnie bardzo popularne i do tego są w wysokim stopniu uniwersalne, dzięki czemu pasują do wielu rodzajów obuwia. Pudrowane sneakersy można spokojnie dopasowywać do jasnych elementów garderoby, czyli białych spodni i koszulek oraz podobnych propozycji.

Dobrym pomysłem w tym czasie jest pozbycie się torebki i zarzucenie na plecy dynamicznego worka sportowego, który pomieści więcej i do tego będzie lepszy do noszenia. Sneakersy nie muszą być też całkiem sportowe. Dobrym rozwiązaniem jest postawienie na ich wersję na koturnie, która pobija właśnie nasz kraj i uchodzi na trochę bardziej elegancką. Dodatkowe kilka centymetrów poprawia sylwetkę i ją podnosi, zapewnia pewność siebie i do tego daje nam tę siłę, co eleganckie ubranie, ale nie zmusza nas do porzucania sportowego podejścia. Równocześnie mamy coś trochę eleganckiego i cos trochę sportowego. Do tego oczywiście trzeba dopasować jakieś obcisłe spodnie, typowe rurki lub rajstopy z kusą sukienką. Pamiętajmy tylko, że takie aranżacje nie powinny być skromne i trzeba zaczerpnąć trochę przebojowości, by się dobrze prezentować.

W tym czasie trzeba sobie też przypomnieć Roshe Run, czyli klasyczne połączenie czerni i bieli non stop widziane na ulicach w połączeniu z długimi, szarymi płaszczami, czarnymi skórami, legginsami oraz drobnymi dodatkami, eleganckimi i bardzo kobiecymi, takimi jak torebki na ramię oraz kapelusiki. Klimaty rockowe możemy zbudować poprzez lekko przecierane converry, koniecznie trochę sfatygowane i nie do końca dopasowane. Stanowią one też swojego rodzaju wspominki, ponieważ przywołują na myśl festiwale rockowe z zeszłego roku i stanowią równocześnie zapowiedź festiwali z tego roku.

Na wiosnę możemy poświęcić trochę elegancji na rzecz dynamiki i wygody, więc nie bójmy się tego robić.

Odwiedź stronę: wjcc2010.pl
Jeszcze nie ma komentarzy

Dodaj go pierwszy!